Lista zawodników powołanych na Mistrzostwa Świata 2019 w Abu Dhabi (ZEA)

Lista zawodników powołanych na Mistrzostwa Świata 2019 w Abu Dhabi (ZEA) w grupie wiekowej Młodzieżowiec oraz Senior jadących na koszt PZJJ
 
LP Nazwisko Imię Kat.wagowa Formuła Gr. wiekowa
1. Bagiński Piotr -94kg NW Masters / Senior Trener
2. Borowiec Andrzej -94kg NW / FS Masters
3. Dudek Marcin -85kg NW Masters Trener / Kierownik
4. Szewczak Jacek -85kg NW / FS Masters Trener
5. Augustyn-Mitkowska Anna -52kg NW Senior
6. Szawernowska Zofia -57kg NW Senior
7. Giec Magdalena -52kg FS Senior
8. Gryz Wojciech -56kg NW Senior
9. Henek Robert -77kg NW Senior
10. Karkosz Dawid -85kg FS Senior
11. Kozak Maciej -85kg NW Senior
12. Krajewski Tomasz -85kg FS Senior
13. Loska Magdalena -70kg NW Senior
14. Paczka Tomasz -62kg NW Senior
15. Piwowarski Michał +94kg NW Senior
16. Pniak Sandra -63kg NW Senior
17. Polok Maciej -69kg NW Senior
18. Zaszczudłowicz Magdalena +70kg NW Senior
19. Sitko Justyna +70kg NW / FS Senior
20. Walotek Marta -63kg FS Senior
21. Zawadzki Bartosz -94kg NW Senior
22. Łysiak Michał -77kg FS U21
23. Gabryluk Joanna +70kg NW / FS U21
24. Herrman Mateusz -77kg FS U21
25. Korzemiacki Krystian +94kg NW U21
26. Maciulewicz Marcin -94kg NW U21
27. Mazur Dominik -69kg NW U21
28. Ogonowski Patryk -77kg NW U21
29. Sioł Karol -85kg FS U21
30. Stypułkowska Alicja -52kg NW U21
31. Szumska Paulina -57kg NW / FS U21
32. Szychowski Eryk -60kg NW U18
33. Wierzbowska Sylwia -63kg NW / FS U21
34. Wojnarowski Mateusz -66kg NW U18

Link do facebooka

Konsultacje Kadry Polski Fighting U18, U21 Konsultacje odbędą się w ZSRCKU ul.


Konsultacje Kadry Polski Fighting U18, U21

Konsultacje odbędą się w ZSRCKU ul. Piłsudskiego 63,
96-500 Sochaczew
w dniach 06-08 września 2019

Szczegółowy plan :
17:30-19:30 technika pierwsza druga faza Trener Jacek Szewczak,
20:00 kolacja,
drugi dzień sobota
7:15-8:00, rozruch
8:30 śniadanie
9:30-11:30 trening pierwsza faza Trener Mariusz Wowra
13:00 obiad,
15:00 -17:30 technika parter Jacek Szewczak,
18:30 kolacja
19:00-21:00 trening z psychologiem,
niedziela
7:15-8:00 Rozruch
8:30 śniadanie,
9:30- 11:00 trening technika Wowra,
12:30, obiad
13:30-15:30 trening sparingi J.Szewczak,M. Wowra,
16:00 wyjazd uczestników

Dojazd na własny koszt .

Poniżej lista powołanych uczestników, którzy swoją obecność muszą potwierdzić do dnia 31.08.2019 drogą e-mail. slawomir.cypel@o2.pl
Brak potwierdzenia uczestnictwa w wyznaczonym terminie będzie skutkował skreśleniem z
listy uczestników.
W konsultacjach dopuszcza się udział najstarszego rocznika grupy wiekowej U15 tj osób urodzonych w roku
2005 oraz zawodników szerokiej Kadry Polski U18, którzy nie zmieścili się w głównym składzie na własny
koszt.
W przypadku szczegółowych informacji prosimy o kontakt na adres email
slawomir.cypel@o2.pl

KADRA POLSKI U18,U21 powołana na konsultację 6-8 wrzesień Sochaczew
1. Aleksandra Masterniak kat do 48 kg Santori Jaworzno
2. Patrycja Wnęk kat do 57 kg Armagedon Strzyżów
3. Oskar Sikora kat do 66 kg Roan Mysłowice
4. Monika Helak kat do 57 kg Roan Mysłowice
5. Paulina Szumska kat do 57 kg RKSJJ Rybnik
6. Sylwia Wierzbowska kat do 63 kg Bushi Toruń
7. Mateusz Herman kat do 77 kg Nakano Pogwizdów
8. Karol Czerwiński kat + 94 kg Wataha Sosnowiec
9. Karol Sioła kat do 85 kg Shogun Mysłowice
10. Mulka Wiktoria kat do 44 kg Junior KS Zielona Góra
11. Patryk Wnęk kat +81 Junior Armagedon Strzyżów
12. Aleksandra Wybrańska kat do 52 kg Junior Budowlani Sosnowiec
13. Wrocławek Marcelina kat do 63 kg Junior Budowlani Sosowiec
14. Kacper Kacprzak kat do 81 kg Junior Budowlani Sosnowiec
15. Oliwier Nowok kat do 46 kg ( U 16) i Junior Sparta Knurów
16. Kacper Wieczorek kat do 73 kg Junior RKSJJ Rybnik
17. Klabecki Jan kat do 73 kg Junior Nakano Pogwizdów
18. Czupil Filip kat do 66 kg Junior Nakano Pogwizdów
19. Nojman Sebastian kat do 62 kg Młodzieżowiec Roan Mysłowice
20. Oskar Kudrys kat do 62 kg Młodzieżowiec Shogun Mysłowice
21. Arkadiusz Małek kat do 69 kg Młodzieżowiec Santori Jaworzno
22. Michał Łysiak kat do 77 kg Młodzieżowiec MKSJJ Miejska Górka
23. Kaja Orzechowska kat do 70 kg Młodzieżowiec Budowlani Sosnowiec
24. Jan Kielak kat do 69 kg Młodzieżowiec Czerwone Smoki Nadarzyn
25. Jędryczka Marcin kat do 85 kg Młodzieżowiec MKSJJ Miejska Górka
26. Osiak Mateusz kat do 77 kg Młodzieżowiec Budowlani Sosnowiec
27. Gabryluk Joanna kat +70 kg Młodzieżowiec Bersekers Warszawa
28. Sobaszek Kamil kat – 69 kg Młodzieżowiec RKSJJ Rybnik
29. Siódmiok Natasza kat – 57 kg Młodzieżowiec RKSJJ Rybnik
30. Szymonek Weronika Kat 63 junior Samuraj Bukowno
Rezerwowi:
31. Dudek Aleksandra,
32. Król Natalia
33. Kłoda Patrycja,
34. Zipper Adrianna
35. Szyjka Wiktoria
36. Misztal Michał
37. Gawlik Ryan
38. Sroka Kacper
39. Mazurek Sylwester
40. Zając Aleksander


Link do facebooka

INFORMACJA – Szkolenie sędziowskie


INFORMACJA

Komisja Sędziowska PZJJ uprzejmie informuje sędziów PZJJ, że najbliższe szkolenie odbędzie się w sali klubu Shogun – Mysłowice przy ul. Kawy 12 o godz.10 w dniu 31.08.2019 r.
Celem szkolenia jest podniesienie umiejętności sędziów mając na uwadze zbliżające się MP, które odbędą się w Sochaczewie w miesiącu wrześniu dn. 28-29.

PROGRAM SZKOLENIA SĘDZIOWSKIEGO w dniu 31.08.2019r.

1.Przedstawienie odmian Ju-Jitsu -Fighting, Duo system i Duo Show wg nowych przepisów JJIF.

2.Przypomnienie i omówienie zasad sędziowania poszczególnych odmian obowiązujących w PZJJ.

3.Praca składu sędziowskiego do rozgrywania poszczególnych systemów Ju-Jitsu.

4.Kryteria ocen rywalizujących zawodników w Fightingu i par w Duo,oraz Duo Show,

5. Wytyczne oceniania poszczególnych konkurencji.

6. Praktyka sędziowania z udziałem zawodników i omawianie werdyktu ocen przedstawionych przez sędziów .

Link do facebooka

Mistrzostwa Europy U18, U21 Grecja, Kreta Poniżej prezentujemy skład na Mistrzo


Mistrzostwa Europy U18, U21
Grecja, Kreta

Poniżej prezentujemy skład na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Grecji oraz osoby w składzie rezerwowym.
Osoby będące w składzie rezerwowym będą mogły przejść do składu głównego w przypadku zwolnienia się miejsca.
Zawodnicy ze składu podstawowego będą musiały potwierdzić swój udział na adres email: info@jujitsu.pl do dnia 10.08.2019.
W przypadku kontuzji oraz nieudanego startu w Mistrzostwach Polski, które odbędą się we wrześniu osoby ze składu podstawowego zostaną przesunięte do składu rezerwowego.

Reprezentacja U18 i U21 na wyjazd na Kretę

Lp Nazwisko Imię kategoria wiekowa konkurencja grupa wiekowa
1 Bońkowski Jakub 66 newaza u18
2 Czerwiński Karol 94 fighting u21
3 Gabryluk Joanna +70 newaza u21
4 Grycuk Michał 81 newaza u18
5 Helak Monika 57 fighting u21
6 Herman Mateusz 77 fighting u21
7 Korzemiacki Krystian +94 newaza u21
8 Masternak Aleksandra 48 fighting u18
9 Mazur Dominik 69 newaza u21
10 Mciulewicz Marcin 94 newaza u21
11 Ogonowski Patryk 77 newaza u21
12 Osik Jakub +81 newaza u18
13 Sikora Oskar 66 fighting u18
14 Sioła Karol 85 fighting u21
15 Stencel Julian 55 newaza u18
16 Stypułkowska Alicja 52 newaza u21
17 Szumska Paulina 57 fighting u21
18 Wierzbowska Sylwia 63 newaza/fighting u21
19 Wnęk Patrycja 57 fighting u18
20 Zarychta Wiktoria 63 newaza u18

Skład rezerwowy U18 i U21
Lp Nazwisko Imię kategoria wiekowa konkurencja grupa wiekowa
1 Bohosiewicz Julia 48 newaza u18
2 Buda Marta 52 newaza u18
3 Cichosz Martyna 52 newaza u18
4 Ciesielski Markus 62 newaza u21
5 Flasz Mateusz 69 newaza u21
6 Gomula Dariusz 85 newaza u21
7 Kacper Kacprzak 81 fighting u18
8 Kups Jakub 62 newaza u21
9 Linke Bianka Malina 70 newaza u18
10 Lisiecki Marcin 55 newaza u18
11 Michał Łysiak 77 fighting u21
12 Miranowski Michał 85 newaza u21
13 Mulka Wiktoria 44 newaza/fighting u18
14 Przerwa Maja 57 newaza u18
15 Przybylski Norbert +81 newaza u18
16 Rot Weronika 70 newaza u21
17 Sieradzan Laura 70 newaza u21
18 Sobaszek Kamil 62 newaza u21
19 Szyjka Wiktoria +70 newaza u18
20 Śnieg Paulina 63 newaza u18
21 Walasik Wiktoria 63 newaza u18
22 Wieczorek Kacper 73 newaza u18
23 Wrocławek Marcelina 57 newaza u18
24 Zapałowski Konrad 73 newaza u18




Link do facebooka

Konsultacje Kadry Polski Fighting System grup wiekowych U 18 i U 21 Rybnik 2019


Konsultacje Kadry Polski Fighting System grup wiekowych U 18 i U 21
Rybnik 2019 rok

W dniu 27 lipca 2019 roku w Rybniku w siedzibie Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego odbyły się konsultacje Kadry Narodowej Ju Jitsu Figfhting System pod PZJJ grup wiekowych U 18 i U 21. Pomimo okresu wakacyjnego do Rybnika zjechali czołowi zawodnicy, którzy są w ścisłej Kadrze Polski. Konsultacje prowadził Trener Kadry Narodowej ww. grup wiekowych Mariusz Wowra. Były to trzy godziny ciężkiej pracy podzielonej na trzy fazy walki. Trener Kadry zwrócił podczas konsultacji uwagę na aspekty techniczne wykonywanych technik oraz zwrócił uwagę na najczęściej popełniane błędy przez zawodników podczas walki które zostały zaobserwowane na odbywających się zawodach organizowanych przez PZJJ oraz zawodach międzynarodowych. W dalszej części konsultacji odbyły się 3 minutowe sparingi oraz walki zadaniowe we wszystkich fazach walki. W konsultacja udział wzięły następujące kluby:
Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego
Shogun Żarki Letnisko
UKS Nakano Pogwizdów
UKS Ju Jitsu i Judo Miejska Górka
UKS Czerwone Smoki Nadarzyn
Sparta Knurów






Link do facebooka