W dniu 15.09.2017 w godz.18.00-21.00 w Hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w


W dniu 15.09.2017 w godz.18.00-21.00 w Hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Sochaczewie, ul. S. Staszica 25 odbędzie się bezpłatne szkolenie z obowiązujących przepisów dotyczących rywalizacji sportowej. W planie szkolenie m.in. omówienie pozycji punktujących, technik niedozwolonych oraz systemu kar i przewag. Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do zawodników szerokiej Kadry Narodowej, a dla wąskiej Kadry Juniorów U18 jest obowiązkowe. W planie szkolenia dla zawodników Kadry przewidziany jest nocleg oraz wyżywienie.
Szkolenie jest otwarte dla pozostałych zainteresowanych zawodników, natomiast nie ma możliwości uzyskania bezpłatnego noclegu, nie ma również możliwości skorzystania z darmowego noclegu bez udziału w szkoleniu . Zawodnicy Kadry proszeni są o kontakt z Sławomirem Cypel tel.603177070 w celu potwierdzenia udziału w szkoleniu oraz rezerwacji noclegu (liczba dostępnych noclegów ograniczona).
Uprzejmie przypominamy, iż podczas szkolenia obowiązują wszelkie zasady i regulaminy PZJJ a od zawodników oczekiwane jest właściwe i godne zachowanie.

Dodatkowo wszystkich chętnych zapraszamy na bezpłatny kurs sędziego Ne-Waza. Część teoretyczna godzina od 18:00 15.09 , część praktyczna w dniu zawodów tj 16.09. W części praktycznej uczestników szkolenia obowiązuje strój – biała koszula oraz czarne spodnie ( nie mogą być dresowe).

Zadanie realizowane dzięki środkom z MSiT.


Link do facebooka