Konsultacje Kadry Polski Fighting U18, U21
Konsultacje odbędą się w ZSRCKU ul. Piłsudskiego 63, 96-500 Sochaczew
Celem konsultacji będzie:
– kształtowanie wytrzymałości siłowej,
– technika i taktyka walki,
– przeprowadzenie badań wśród zawodników
Konsultacje rozpoczną się w piątek 6.08.2019 treningiem o godz. 17:30, a zakończą w niedzielę 8.09.2019 o godzinie 17:00.
Poniżej lista powołanych uczestników, którzy swoją obecność muszą potwierdzić do dnia 31.08.2019 przez system sportzona. Brak potwierdzenia uczestnictwa w wyznaczonym terminie będzie skutkował skreśleniem z listy uczestników.
W konsultacjach dopuszcza się udział najstarszego rocznika grupy wiekowej U15 tj osób urodzonych w roku 2005 oraz zawodników szerokiej Kadry Polski U18, którzy nie zmieścili się w głównym składzie na własny koszt.
W przypadku szczegółowych informacji prosimy o kontakt na adres email: slawomir.cypel@o2.pl
KADRA POLSKI U18,U21 powołana na konsultację 6-8 wrzesień Sochaczew
- Aleksandra Masterniak kat do 48 kg Santori Jaworzno
- Patrycja Wnęk kat do 57 kg Armagedon Strzyżów
- Oskar Sikora kat do 66 kg Roan Mysłowice
- Monika Helak kat do 57 kg Roan Mysłowice
- Paulina Szumska kat do 57 kg RKSJJ Rybnik
- Sylwia Wierzbowska kat do 63 kg Bushi Toruń
- Mateusz Herman kat do 77 kg Nakano Pogwizdów
- Karol Czerwiński kat + 94 kg Wataha Sosnowiec
- Karol Sioła kat do 85 kg Shogun Mysłowice
- Mulka Wiktoria kat do 44 kg Junior KS Zielona Góra
- Patryk Wnęk kat +81 Junior Armagedon Strzyżów
- Aleksandra Wybrańska kat do 52 kg Junior Budowlani Sosnowiec
- Wrocławek Marcelina kat do 63 kg Junior Budowlani Sosowiec
- Kacper Kacprzak kat do 81 kg Junior Budowlani Sosnowiec
- Oliwier Nowok kat do 46 kg ( U 16) i Junior Sparta Knurów
- Kacper Wieczorek kat do 73 kg Junior RKSJJ Rybnik
- Klabecki Jan kat do 73 kg Junior Nakano Pogwizdów
- Czupil Filip kat do 66 kg Junior Nakano Pogwizdów
- Nojman Sebastian kat do 62 kg Młodzieżowiec Roan Mysłowice
- Oskar Kudrys kat do 62 kg Młodzieżowiec Shogun Mysłowice
- Arkadiusz Małek kat do 69 kg Młodzieżowiec Santori Jaworzno
- Michał Łysiak kat do 77 kg Młodzieżowiec MKSJJ Miejska Górka
- Kaja Orzechowska kat do 70 kg Młodzieżowiec Budowlani Sosnowiec
- Jan Kielak kat do 69 kg Młodzieżowiec Czerwone Smoki Nadarzyn
- Jędryczka Marcin kat do 85 kg Młodzieżowiec MKSJJ Miejska Górka
- Osiak Mateusz kat do 77 kg Młodzieżowiec Budowlani Sosnowiec
- Gabryluk Joanna kat +70 kg Młodzieżowiec Bersekers Warszawa
- Sobaszek Kamil kat – 69 kg Młodzieżowiec RKSJJ Rybnik
- Siódmiok Natasza kat – 57 kg Młodzieżowiec RKSJJ Rybnik
- Szymonek Weronika Kat 63 junior Samuraj Bukowno
Rezerwowi:
- Dudek Aleksandra,
- Król Natalia
- Kłoda Patrycja,
- Zipper Adrianna
- Szyjka Wiktoria
- Misztal Michał
- Gawlik Ryan
- Sroka Kacper
- Mazurek Sylwester
- Zając Aleksander